Atmaksas un atgriešanas politika

Mūsu atmaksas un atgriešanas politika ir spēkā 30 dienas. Ja kopš pirkuma ir pagājušas 30 dienas, mēs nevaram piedāvāt pilnu naudas atmaksu vai apmaiņu.

Lai prece būtu piemērota atgriešanai, tai jābūt nelietotai un tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt. Tam jābūt arī oriģinālajā iepakojumā.

Vairāku veidu preces ir atbrīvotas no atgriešanas. Preces, kas ātri bojājas, piemēram, pārtiku, ziedus, avīzes vai žurnālus, nevar atgriezt. Mēs arī nepieņemam produktus, kas ir intīmas vai higiēnas preces, bīstami materiāli vai viegli uzliesmojoši šķidrumi vai gāzes.

Papildu neatgriežamās preces:

  • Dāvanu kartes
  • Lejupielādējami programmatūras produkti
  • Daži veselības un personīgās aprūpes priekšmeti
  • Lai pabeigtu atgriešanu, mums ir nepieciešama čeka vai pirkuma apliecinājums.

Lūdzu, nesūtiet pirkumu atpakaļ ražotājam.

Atmaksas

Kad jūsu atgriešana būs saņemta un pārbaudīta, mēs nosūtīsim jums e-pastu, lai informētu, ka esam saņēmuši jūsu atgriezto preci. Mēs arī informēsim jūs par jūsu atmaksas apstiprināšanu vai noraidīšanu.

Ja jūs tiksiet apstiprināts, jūsu atmaksa tiks apstrādāta un noteiktu dienu laikā jūsu kredītkartei vai sākotnējam maksājuma veidam tiks automātiski piemērots kredīts.

Novēlota vai trūkstoša atmaksa

Ja vēl neesat saņēmis atmaksu, vispirms vēlreiz pārbaudiet savu bankas kontu.

Pēc tam sazinieties ar savu kredītkartes izsniedzēju. Var paiet zināms laiks, līdz jūsu atmaksa tiks oficiāli publicēta.

Tālāk sazinieties ar savu banku. Bieži vien pirms atmaksas nosūtīšanas paiet zināms apstrādes laiks.

Ja esat to visu izdarījis un joprojām neesat saņēmis atmaksu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pasta adresi {email address}.

Izpārdošanas preces

Atmaksāt var tikai preces par parasto cenu. Izpārdošanas preces nevar atmaksāt.

Biržas


Mēs nomainām preces tikai tad, ja tās ir bojātas vai bojātas. Ja vēlaties to apmainīt pret to pašu preci, nosūtiet mums e-pastu uz {email address} un nosūtiet savu preci uz: {fiziskā adrese}.

Dāvanas

Ja prece tika atzīmēta kā dāvana, kad to iegādājāties un nosūtīja tieši jums, jūs saņemsiet dāvanu kredītu par atgriešanas vērtību. Kad atgrieztā prece būs saņemta, jums tiks nosūtīts dāvanu sertifikāts.

Ja preces iegādes brīdī prece nebija atzīmēta kā dāvana vai dāvanas dāvinātājs pasūtījums tika nosūtīts viņam pašam, lai to nodotu vēlāk, mēs nosūtīsim dāvanas devējam naudas atmaksu, un viņš uzzinās par jūsu atgriešanu.

Sūtīšanas atgriešana

Lai atgrieztu preci, jums tas jānosūta pa pastu uz: {fiziskā adrese}.

Jūs būsiet atbildīgs par savu piegādes izmaksu apmaksu par preces atgriešanu. Piegādes izmaksas nav atmaksājamas. Ja saņemat atmaksu, atgriešanas piegādes izmaksas tiks atskaitītas no jūsu kompensācijas.

Atkarībā no jūsu dzīvesvietas laiks, kas var ilgt, līdz jūsu apmainītais produkts nonāks pie jums, var atšķirties.

Ja atgriežat dārgākas preces, varat apsvērt iespēju izmantot izsekojamu piegādes pakalpojumu vai iegādāties piegādes apdrošināšanu. Mēs negarantējam, ka saņemsim jūsu atgriezto preci.

Vajadzīga palīdzība?

Sazinieties ar mums pa e-pastu {email}, ja jums ir jautājumi par naudas atmaksu un atgriešanu.